Sunday, 26.June.2022, 05.46
Welcome Guest

Gjakova

Pijaneci - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Argëtim & zbavitje » Barcoleta » Pijaneci
Pijaneci
DaCi-bDate: Tuesday, 19.August.2008, 18.27 | Message # 1
A.i Rregullt
Group: Moderator
Messages: 43
Status: Jasht Linje
Kishte hipur pijaneci ne autobus edhe po e shef nje femer e cila e kishte doren e ngritur dhe nensqetullat e pa rruara (me lesh)e qe po mbahej per

mbajtese, e pyeti pijaneci a jeni ju balerine? jo i tha ajo. Mos me genje se vetem balerinat munden me qu kemben aq lart.

 
Forumi » Argëtim & zbavitje » Barcoleta » Pijaneci
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends

 
Statistics
Our poll
Rate my site
Total of answers: 68
Copyright MyCorp © 2022 | Hosted by uCoz