Sunday, 26.June.2022, 04.20
Welcome Guest

Gjakova

Lexo para se te Kerkosh - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » BOTA E DIZAJNIT! » FREE & KERKESA Desing~ » Lexo para se te Kerkosh
Lexo para se te Kerkosh
FooSeDate: Thursday, 14.August.2008, 17.10 | Message # 1
WebMaster
Group: WebMaster
Messages: 94
Status: Jasht Linje
Ketu ka pra designe per qefe si dhe kerkesat pra all free... si dhe mund te bisedoni per projected.

Per te bere kerkes per logo pra kerkes free, Duhet te keni 30 postime.
Nese doni me bo kerkes keshtu nese jo mos harroni keto jane FREE ?

Faliminderit per mirekuptim.

 
Forumi » BOTA E DIZAJNIT! » FREE & KERKESA Desing~ » Lexo para se te Kerkosh
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends

 
Statistics
Our poll
Rate my site
Total of answers: 68
Copyright MyCorp © 2022 | Hosted by uCoz