Sunday, 25.February.2024, 17.14
Welcome Guest

Gjakova

Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Gjakova
 ForumThreadsRepliesUpdates
Rregullat në Forum
Para se të antarësohuni ju lutem lexoni rregullat e forumit.
1 0 Thursday, 21.August.2008, 20.47
Thread: Rregullat e Forumit.
Posted by: Refreshi
Ofertat në Gjakova.do.am
Ketu Mund Ti Gjeni Ofertat që i ofron Gjakova.do.am Falas
4 2 Saturday, 06.September.2008, 19.04
Thread: Ofert per Forum falas
Posted by: BlackTooth

Më Pranë Njëri-Tjetrit
 ForumThreadsRepliesUpdates
Prezantoni veten në forum
Pasi të regjistroheni, mund të postoni diçka rreth vetes tuaj në forum.
9 25 Sunday, 22.May.2022, 15.43
Thread: tunG aLL :D
Posted by: ericazhoss
Ndihmoni njëri-tjetrin
Keni një pyetje apo problem, këtu do të merrni një përgjigje ose zgjidhje. Mos nguroni të pyesni e kërkoni ndihmë. Një për të gjithë e të gjithë për një.
0 0 No posts
Albumi fotografik
Në këtë forum mund të sillni foto nga natyra dhe bota shqiptare: artistësh, shkrimtarësh, pika turistike, apo foto nga jeta juaj personale.
1 0 Thursday, 21.August.2008, 20.37
Thread: Fotot E Antarve Ketu
Posted by: Refreshi
Përshëndetje dhe urime
Këtu mund të përshëndesni dhe uroni njëri-tjetrin, miq, të afërm, me raste festash apo gëzimesh.
5 4 Sunday, 31.May.2009, 03.04
Thread: Pershndetje per TheEnd ketu
Posted by: hddiski

Shkenca
 ForumThreadsRepliesUpdates
Shkenca dhe jeta
Studime shkencore dhe të rejat më të fundit të shkencës.
1 0 Thursday, 14.August.2008, 13.42
Thread: Studimi: Truri i femrave, i ...
Posted by: gjakova
Ekonomi & biznes
Në këtë forum do të gjeni informacione me karakter ekonomik nga ekonomia shqiptare dhe ajo botërore. Studime, statistika dhe informacion të bollshëm nga bursat dhe tregjet valutore.
16 1 Wednesday, 29.December.2021, 15.47
Thread: Kredite, rreziku qe kanos ba...
Posted by: free_btc
Shkarko Programe
Ketu mund te shkarkoni cdo gje qe ju nevojitet dhe pse jo edhe të mos bëni ndonjë kërkes
6 1 Saturday, 23.August.2008, 01.50
Thread: Ultra DVD Creator v2.5.0814
Posted by: Refreshi
Informatikë dhe Internet
Gjithcka mbi informatikën dhe internetin. Ekspertët janë të ftuar të ndajnë dijen e tyre me ata që kanë dëshirë të mësojnë sa me shumë nga bota e pafund e informatikës.
10 0 Thursday, 14.August.2008, 13.39
Thread: Microsoft-i ul çmimet e Xbox...
Posted by: gjakova

Të ndryshme
 ForumThreadsRepliesUpdates
Futbolli
Të apasionuarit e futbollit mblidhen këtu për të bërë tifo për skuadrën e zemrës, për tu njohur me rezultatet e ndeshjeve .
9 2 Friday, 29.August.2008, 06.24
Thread: Vllaznia pesëshe me kajmak n...
Posted by: DaCi-b
Moda & estetika
Bukuria dhe estetika, veshjet, modelet më të reja shqiptare e botërore.
8 0 Thursday, 14.August.2008, 13.16
Thread: Fustani i zi nuk vdes kurre
Posted by: gjakova
Gjuha shqipe
Drejtëshkrimi i gjuhës, barbarizmat, morfologjia, gramatika...
1 0 Thursday, 14.August.2008, 14.07
Thread: Librat e pare ne gjuhen shqipe
Posted by: gjakova
Dashuria
A janë këto tema tabu tek ne?! Ejani të bindeni...
5 0 Thursday, 14.August.2008, 14.03
Thread: Dashuria, e verbër? Jo, por ...
Posted by: gjakova
Prezanto Webfaqen tënde
Ju lutemi para se të publikoni webfaqen tuaj këtu në ket forum duhet ti keni parasysh rregullat e forumi gjithashtu dhe të këtij nën forumit dhe prandaj të prezenentoni webfaqen tuaj.
4 0 Sunday, 31.May.2009, 03.04
Thread: www.forumz.do.am
Posted by: diesell

BOTA E DIZAJNIT!
 ForumThreadsRepliesUpdates
Wallpapers & Logos!
Ketu pra do postohen dizajnet si wallpaper kryesisht me madhesi 1024x768,800x600etj, si dhe logot e ndryshme te punuara nga ju e te tjeret!
4 8 Wednesday, 03.September.2008, 19.57
Thread: Fying Rabbit
Posted by: BlackTooth
Avatars & Userbars & Signatures!
Pra ketu postohen designe te llojeve me madhesi ma te vogla po kualitet i mire si avataret,userbars si dhe signatures te ndryshme
2 0 Wednesday, 03.September.2008, 19.43
Thread: (Baner) per gjakova.do.am
Posted by: DeeP
FREE & KERKESA Desing~
Ketu ka pra designe per qefe si dhe kerkesat pra all free... si dhe mund te bisedoni per projected.
2 0 Sunday, 31.May.2009, 03.04
Thread: Ndimm shumm plzz admin
Posted by: tehnikauh
Mjete te ndryshme per design!
Ketu perfshihen prej TM,brusha,Fonte etj.
1 0 Thursday, 14.August.2008, 17.15
Thread: Fonte te ndryshme
Posted by: gjakova

Argëtim & zbavitje
 ForumThreadsRepliesUpdates
Barcoleta
Këtu do të gjeni Barcoleta , nga cdo seks, racë apo vënd i botës. Lexoni e postoni barcoleta dhe mos harroni të qeshni në fund .:-P
10 6 Tuesday, 19.August.2008, 18.45
Thread: Katundari me kali
Posted by: DaCi-b
Kuriozitete
Keni lexuar apo degjuar gjera te cuditshme?! I shkruani ketu!
1 1 Tuesday, 19.August.2008, 19.02
Thread: Kurorëzim në krahët e avionit
Posted by: DaCi-b
Lojra zbavitëse
Këtu mundë të postoni lojra zbavitëse, rebuse ose lojra interneti.
4 31 Sunday, 31.May.2009, 03.04
Thread: E kunderta....
Posted by: printermfu
Bisedë e lirë
Bisedë e lirë për të gjithë. Bisedo për gjithqka që dëshiron (duke ju përmbajtur rregullave)...
14 13 Sunday, 31.May.2009, 03.04
Thread: ndihmm
Posted by: duchovki

..:: Muzik Shkarkime ::..
 ForumThreadsRepliesUpdates
Muzikë Shqip { HITE }
Ketu Muzik Shqip Mund te Gjeni
6 1 Monday, 11.July.2011, 22.07
Thread: Kerko Muzik Shqip Ketu
Posted by: FuLii
Muzikë e Huaj { HITE }
Ketu postoni Muziken e Huaj
0 0 No posts

Stafi Gjakova
 ForumThreadsRepliesUpdates
Rreth projektit Gjakova.Do.Am
Këshilla, sugjerime, kritika, lëvdata, pyetje-përgjigje rreth projektit.
0 0 No posts
Bëhuni Pjesë e Stafit!
Bëni kërkesat tuaja për Forumin! Vërejtjet, Këshillat tuaja mbi forumin dhe shërbimet e tjera.
1 2 Thursday, 21.August.2008, 20.51
Thread: Bëhuni Pjesë e Stafit!
Posted by: TheEnd
Info & Lajmerime
Info & Lajmërime Infot më të reja rreth forumit dhe lajmërimet nga stafi.
2 0 Saturday, 23.August.2008, 00.01
Thread: Si te marr rank(Grad)
Posted by: BlackTooth

Shporta
 ForumThreadsRepliesUpdates
Shporta e Forumit
Temat e vjetra, apo të fshira nga stafi.
1 1 Tuesday, 28.September.2021, 18.24
Thread: qe pe gjuj nshportt:P
Posted by: acdsee7447Additional information
Visitors: 0  (members - 0, guests - 0)
All-time high attendance 51 reached on Thursday, 14.16, 05.January.2017.
Forum statistics
Total of 128 threads created, which have 98 replies.
70 members registered. Greetings to our new member ericazhoss.

Login form
Site friends

 
Statistics
Our poll
Rate my site
Total of answers: 68
Copyright MyCorp © 2024 | Hosted by uCoz