Sunday, 26.June.2022, 05.37
Welcome Guest

Gjakova

INTERNETI / RESTORANTI NE PRISHTINE - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Argëtim & zbavitje » Barcoleta » INTERNETI / RESTORANTI NE PRISHTINE
INTERNETI / RESTORANTI NE PRISHTINE
FooSeDate: Tuesday, 12.August.2008, 15.44 | Message # 1
WebMaster
Group: WebMaster
Messages: 94
Status: Jasht Linje
INTERNETI

Nje grua e cila punonte ne nje internet-kafe, po ndihmonte
nje djale te ri per te hapur nje adrese e-maili.
pasi i perfundojne te gjithe procedurat, vjen puna per te vene
paswordin.
gruaja :- c'fare paswordi ke deshire te vendosesh?
djali :- une dua te vendos fjalen, penis !
gruaja :- pa asnje problem ia jep fjalen kompjuterit, per pasword.
Pas pak castesh ne ekranin e kompjuterit shfaqet nje mesazh nga kompjuteri, prej te cilit djali ia plasi te qeshures me te madhe.
mesazhi thoshte :- "pasword i papranueshem. e keni shume te shkurter"
___________________________________________
RESTORANTI NE PRISHTINE

U hap ne Prishtine, restoranti i teknologjis informatike, Fasul DVD , Gullash mp4 , Sarme te bluara ne winzip, Pite te punuar me Photoshop , Laker me Setap, Pice me pet te Licensuar, Hamburger me kartel grafike, Farfaron te djegura 2 GB , Mish me ANTIVIRUS si dhe shum e shum adresa te tjera, te gjitha keto te pjekura ne nero burnng room , posedojm kamarier me 128 kb ne sekond, te djelave nuk punojm se kemi formatizim , adresa jon (rruga) C:\Program Files\Desktop afer Recycle Bin

 
DaCi-bDate: Tuesday, 19.August.2008, 17.49 | Message # 2
A.i Rregullt
Group: Moderator
Messages: 43
Status: Jasht Linje
happy Shum shum te mira happy
 
Forumi » Argëtim & zbavitje » Barcoleta » INTERNETI / RESTORANTI NE PRISHTINE
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends

 
Statistics
Our poll
Rate my site
Total of answers: 68
Copyright MyCorp © 2022 | Hosted by uCoz