Sunday, 26.June.2022, 04.32
Welcome Guest

Gjakova

SKIJIMI / SEXI - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Argëtim & zbavitje » Barcoleta » SKIJIMI / SEXI
SKIJIMI / SEXI
FooSeDate: Tuesday, 12.August.2008, 15.45 | Message # 1
WebMaster
Group: WebMaster
Messages: 94
Status: Jasht Linje
SKIJIMI

Takohen dy shokë adhurues të skijimit: Ku e kalove pushimin dimeror e pyeti i pari?
Javën e parë në ALPE - u përgjegj ai.E të ditën e pyeti përsëri ku e kalove?
Në GIPS u përgjegj përsëri i dyti.
_________________________________________
SEXI

Nje djale rreth 25 vjeqar pasi u be nje kohe e gjate pa bere sex. Nje dite vendos dhe del ne nje rrugice me makine dhe thote qe do ta ndale femren me te pare qe te kaloj ketej dhe do e kap me zort dhe do bej sex me te aq sa do kete ajo dhembe ne goje.
Kur pa pritur vjen nje gru rreth 60 vjeqare , dhe e ndalon djali dhe i tregon se cfare kishte vendosur. Ajo per momentin frikesohet por djali ishte i vendosur dhe si perfundim ja mbushi mendjen. Numerojin dhembet dhe kishte 4 dhembe. Pasi bejne 4 here sex djali behet gati per te ikur. Kur degjohet nje ze o djal o djal e kam edhe nje rrenje ketu
_________________________________________
SHITËSI

Një konsumator hyri në nje shitore dhe pyeti shitësin Deri në sa punoni?, Shitësi iu përgjigj: Deri sa te dal në pension!

 
DaCi-bDate: Tuesday, 19.August.2008, 17.47 | Message # 2
A.i Rregullt
Group: Moderator
Messages: 43
Status: Jasht Linje
happy Shum te mira si barcoleta happy
 
Forumi » Argëtim & zbavitje » Barcoleta » SKIJIMI / SEXI
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends

 
Statistics
Our poll
Rate my site
Total of answers: 68
Copyright MyCorp © 2022 | Hosted by uCoz