Tuesday, 28.November.2023, 21.50
Welcome Guest

Gjakova

Katundari me kali - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Argëtim & zbavitje » Barcoleta » Katundari me kali
Katundari me kali
DaCi-bDate: Tuesday, 19.August.2008, 18.45 | Message # 1
A.i Rregullt
Group: Moderator
Messages: 43
Status: Jasht Linje
Nje katundar del ne qytet me kalin e tij' kur pahiri kalon aty nje polic dhe e sheh se kalit te katunarit ju kish qu k*** , per te jepur ndonje denim polici i

thote do te shkoje deri andej si te kthena qe nuk e shoh k***n e kalit mbrenda do te denoje. Fshatari mendon dhe e merr nje gjilper dhe e pickon

kalin pra ne k** dhe atij i hyn mbrenda fillte . Vjen polici i mahnitur se si fshatari kishte arritur qe t'ia shtin brenda k***n dhe e pyet; Si i the qe e ka shti

mbrenda? i thash shtine mbrenda se kur te vjen polici ta han k***n

 
Forumi » Argëtim & zbavitje » Barcoleta » Katundari me kali
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends

 
Statistics
Our poll
Rate my site
Total of answers: 68
Copyright MyCorp © 2023 | Hosted by uCoz