Tuesday, 28.November.2023, 22.43
Welcome Guest

Gjakova

Si te marr rank(Grad) - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Stafi Gjakova » Info & Lajmerime » Si te marr rank(Grad)
Si te marr rank(Grad)
FooSeDate: Saturday, 23.August.2008, 00.01 | Message # 1
WebMaster
Group: WebMaster
Messages: 94
Status: Jasht Linje
Pershendetje miq.
Ketu do postoj pra numrin e posteve qe duhet te plotesoni per ti marr gradat automatike:
1.i/e Regjistruar ~ 0 poste!
2.Anetar 10% ~ 20 poste!
3.Anetar 30% ~ 35 poste!
4.Anetar 50% 50 poste ~
5.Anetar 99% ~ 90 poste
6.Anetar 100% ~ 140 poste

Keto pra jane grada te cilat e llogaritin vetem numrin e posteve e jo kualitetin kujdes mos tju perzihen :-).
E gradat te cilat jane pra llogaritje matematikore , por i caktojm na staffi ne baz mendjes tone dhe punes suaj.

 
Forumi » Stafi Gjakova » Info & Lajmerime » Si te marr rank(Grad)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends

 
Statistics
Our poll
Rate my site
Total of answers: 68
Copyright MyCorp © 2023 | Hosted by uCoz