Saturday, 28.March.2020, 17.33
Welcome Guest

Gjakova

Main » 2008 » August » 11 » Cilat janë karakteristikat e Firefox 3.1?
Cilat janë karakteristikat e Firefox 3.1?
19.46

Deri tani në web kërkuesit nuk kemi hasur mundësinë e dekodimit të video dhe audio dekodimit. Kompania Mozilla po eksperimenton rreth kësaj ideje. Mozilla dëshiron që në verzionin e ri 3.1 të implementojë audio kodekun Oggvorbis Xipf.org si dhe video kodekun Ogg Theora e cila është e bazuar në open source teknologjinë të kompanisë On2. Tek Mozilla për vendosjen e një hapi të tillë janë të ndarë në dysh, a do të ketë sukses kompania me një hap të tillë para vendimit që të sillen karakteristika të reja.

Views: 1165 | Added by: TheEnd | Rating: 0.0/0 |
Total comments: 1
0
1 Riga   [Entry]
B)

Name *:
Email *:
Code *:
Login form
News calendar
«  August 2008  »
SuMoTuWeThFrSa
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Search
Site friends

 
Statistics

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Our poll
Rate my site
Total of answers: 68
Copyright MyCorp © 2020 | Hosted by uCoz