Wednesday, 25.May.2022, 10.38
Welcome Guest

Gjakova

Oddo premton rikthimin - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Të ndryshme » Futbolli » Oddo premton rikthimin
Oddo premton rikthimin
DaCi-bDate: Friday, 29.August.2008, 06.24 | Message # 1
A.i Rregullt
Group: Moderator
Messages: 43
Status: Jasht Linje
Mbrojtësi i Milanit, Massimo Oddo, është betuar se do të kthehet te skuadra e tij pas huazimit njëvjeçar te gjermanët e Bayern Munich.
“Po largohem përkohësisht nga skuadra ku kam ëndërruar të luaj si fëmijë, dhe nga skuadra e cila më ka mundësuar të fitoj trofe të rëndësishëm”.

“Ishte një zgjidhje e vështirë, mirëpo kemi arritur një marrëveshje me klubin dhe i falënderoj drejtuesit për këtë gjë. Do të përballem me një sfidë të re dhe shpresoj të përparoj më shumë”.

“Bashkëlojatërve të mi iu uroj suksese të mëdha deri sa të kthehem. Po ashtu dëshiroj t’i falënderoj tifozët të cilët kanë qenë të afërt me mua dhe më kanë mbështetur në momente të vështira”, ka thënë ish-lojtari i Lazios për faqen zyrtare të Milanit.

 
Forumi » Të ndryshme » Futbolli » Oddo premton rikthimin
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends

 
Statistics
Our poll
Rate my site
Total of answers: 68
Copyright MyCorp © 2022 | Hosted by uCoz