Tuesday, 28.November.2023, 21.45
Welcome Guest

Gjakova

Të ndryshme - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forumi » Të ndryshme
Të ndryshme
 ForumThreadsRepliesUpdates
Futbolli
Të apasionuarit e futbollit mblidhen këtu për të bërë tifo për skuadrën e zemrës, për tu njohur me rezultatet e ndeshjeve .
9 2 Friday, 29.August.2008, 06.24
Thread: Vllaznia pesëshe me kajmak n...
Posted by: DaCi-b
Moda & estetika
Bukuria dhe estetika, veshjet, modelet më të reja shqiptare e botërore.
8 0 Thursday, 14.August.2008, 13.16
Thread: Fustani i zi nuk vdes kurre
Posted by: gjakova
Gjuha shqipe
Drejtëshkrimi i gjuhës, barbarizmat, morfologjia, gramatika...
1 0 Thursday, 14.August.2008, 14.07
Thread: Librat e pare ne gjuhen shqipe
Posted by: gjakova
Dashuria
A janë këto tema tabu tek ne?! Ejani të bindeni...
5 0 Thursday, 14.August.2008, 14.03
Thread: Dashuria, e verbër? Jo, por ...
Posted by: gjakova
Prezanto Webfaqen tënde
Ju lutemi para se të publikoni webfaqen tuaj këtu në ket forum duhet ti keni parasysh rregullat e forumi gjithashtu dhe të këtij nën forumit dhe prandaj të prezenentoni webfaqen tuaj.
4 0 Sunday, 31.May.2009, 03.04
Thread: www.forumz.do.am
Posted by: diesell

Login form
Site friends

 
Statistics
Our poll
Rate my site
Total of answers: 68
Copyright MyCorp © 2023 | Hosted by uCoz