Sunday, 26.June.2022, 05.41
Welcome Guest

Gjakova

Pantallonat me te shtrejta ne botë 85.000 euro ! - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Të ndryshme » Moda & estetika » Pantallonat me te shtrejta ne botë 85.000 euro !
Pantallonat me te shtrejta ne botë 85.000 euro !
FooSeDate: Thursday, 14.August.2008, 13.06 | Message # 1
WebMaster
Group: WebMaster
Messages: 94
Status: Jasht Linje
Mund të mos jenë më të bukura dhe më të dashurat për meshkujt, por janë padyshim pantallonat më të shtrenjta në botë. Janë pikërisht “Lederhosen”, pantallonat tipike lëkure që i shikojmë në kostumet tradicionale të zonave bavareze dhe trioleze. Sa mund të arrijë çmimi i tyre? Deri në shifrën marramendëse të 85.000 eurove. E gjithë merita është pikërisht e lëkurës së përdorur dhe të diamanteve të
shtuar. Blerësi i këtyre pantallonave “të kripura” është një gjerman i pasur nga Dubai, ndërsa është një firmë austriake ajo që ka e cila i ka prodhuar. Veçantia e tyre lëkura e drerit që është përdorur si dhe 166 diamantët
të veshur në flori, me të cilët janë pasuruar. Pjesa tjetër janë thjeshtë panatallona tipike bavareze me ngjyrë e tyre karaktestike dhe me gjatësi deri në gjunjë.

Kliko per ta par foton

Attachments: 9565482.jpg(30.8 Kb)
 
Forumi » Të ndryshme » Moda & estetika » Pantallonat me te shtrejta ne botë 85.000 euro !
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends

 
Statistics
Our poll
Rate my site
Total of answers: 68
Copyright MyCorp © 2022 | Hosted by uCoz