Sunday, 26.June.2022, 05.53
Welcome Guest

Gjakova

Leter prej Kosove - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Argëtim & zbavitje » Barcoleta » Leter prej Kosove
Leter prej Kosove
FooSeDate: Tuesday, 12.August.2008, 15.40 | Message # 1
WebMaster
Group: WebMaster
Messages: 94
Status: Jasht Linje

-Për Vitin e Ri vendosa ti dhuroj të fejuarës një palë dorëza te dimrit, e bashkë me dhuratë edhe një letër përshëndetëse.
-Aty në dyqan takova një shoqe të kohës shkollore, e cila bleu brekë.
-Shitësja me pakujdesi, na i ndërroi pakot, kështu që shoqja ime kishte marrë dorëzat, e unë pakon me brekët!
-Unë pa ditur gjë futa në pako dhe letrën pëshëndetëse.

TASH MUNDENI ME MARRË ME MEND TË FEJUARËN TIME, KUR E HAPË PAKON ME DHURATE, DHE E LEXON LETRËN PËRSHËNDETËSE.

Qe edhe përmbajtja e letrës...

'Me këtë dhuratë e dashur, dua të disponoj dhe ta bëj me dije se të dua.
-Herën e fundit kam vërejtur qka të mungon, pra tash i ke këtu në këtë pako.
-Të dëshiroj momente të këndshme në to.
-Desha ti blej të leshit, mirëpo ishe djersitë ndoshta, e këtë e vërejta edhe te disa kolege të punës.
-Nuk e dita numrin e madhësisë, keshtu që më ndihmoi shitësja, e cila i provoi për mua.
-Desha ti blej të lëkurës, mirëpo ato nuk mundesh me i deshë shpejt, sidomos kur të takohesh me kolegë në punë.
-E di që do të përlyhen shpejt, sepse njerëzit i kanë duart e papastërta.
-Po mos u bën merak, se edhe pak e vjen pranvera, e tani s'ke nevojë me i bajtë. ...të puthë i dashuri i YT.

 
DaCi-bDate: Tuesday, 19.August.2008, 17.44 | Message # 2
A.i Rregullt
Group: Moderator
Messages: 43
Status: Jasht Linje
happy ^_^ Shum e mir kjo barcolet
 
Forumi » Argëtim & zbavitje » Barcoleta » Leter prej Kosove
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends

 
Statistics
Our poll
Rate my site
Total of answers: 68
Copyright MyCorp © 2022 | Hosted by uCoz