Sunday, 26.June.2022, 07.44
Welcome Guest

Gjakova

PO BJEN SHI / Vetura - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Argëtim & zbavitje » Barcoleta » PO BJEN SHI / Vetura
PO BJEN SHI / Vetura
FooSeDate: Tuesday, 12.August.2008, 15.41 | Message # 1
WebMaster
Group: WebMaster
Messages: 94
Status: Jasht Linje
PO BJEN SHI

Ka qe duke rene shi , dhe ne rruge ka qene nje njeri duke e pritur dikend.
Dhe aty prej nje banese nje njeri i ka then : oo ti hajde more qitu se po bjen shi , ja ka kthy ky njeri : jo jo mir osht se edhe qitu po bjen

______________________________________________
Vetura

Ka qene nje njeri edhe ka shku me ble ni veture.
edhe ka shku te aj vendi ku ka pas me ble veturen edhe ja ka bo ky njeri-shitesit : sa kushton vetura ?
shitesi : vetura kushton 7001 euro , edhe ky qe ka dasht mi ble veturen i ka pas vetem 7000 euro , edhe i ka thon a bon me ma lan bre veq per 1 euro , edhe ky shitsi i ka thon : valla smuj se me bertet shefi.Edhe ky qe ka dasht me ble i ka thon ok pra diten e mir.
edhe tu u kthy ky njeri nshpi e ka pa rruges ni plak edhe ja ka bo : mixh a ki bre 1 euro me mi gjet se pom vyjn per me ble ni vetur ?
edhe ky plaku ja ka bo : qe merri 2 euro blema edhe mu njo

 
DaCi-bDate: Tuesday, 19.August.2008, 17.56 | Message # 2
A.i Rregullt
Group: Moderator
Messages: 43
Status: Jasht Linje
Shum te forta happy happy
 
Forumi » Argëtim & zbavitje » Barcoleta » PO BJEN SHI / Vetura
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends

 
Statistics
Our poll
Rate my site
Total of answers: 68
Copyright MyCorp © 2022 | Hosted by uCoz