Sunday, 26.June.2022, 04.57
Welcome Guest

Gjakova

Vajza e katundit / AMERIKANI DHE SHQIPETARI - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Argëtim & zbavitje » Barcoleta » Vajza e katundit / AMERIKANI DHE SHQIPETARI
Vajza e katundit / AMERIKANI DHE SHQIPETARI
FooSeDate: Tuesday, 12.August.2008, 15.43 | Message # 1
WebMaster
Group: WebMaster
Messages: 94
Status: Jasht Linje
Vajza e katundit

Kishte qene nje femer nga katundi edhe martohet me nje djal nga qyteti i cili jetonte ne Zvicer dhe kur vjen aj djali nga zvicra vjen me nje vetur BMW X6 edhe kur e hyp ate femren ne veturen e tij a po don me ta leshu klimen . Ajo i ka thon jo vallahi veq Mahmut feratin e nigoj

__________________________________________
AMERIKANI DHE SHQIPETARI

Takohen nje dite nje Amerikan dhe nje Shqipetar
Amerikani i thot shqipetarit:Me jep nje CEKIC dhe une te bej nje Aeroplan
Shqiptari i thote:Ma jep VAJZEN tende une te krijoj gjithe ekuipazhin(Pasagjeret)

 
DaCi-bDate: Tuesday, 19.August.2008, 17.50 | Message # 2
A.i Rregullt
Group: Moderator
Messages: 43
Status: Jasht Linje
Shum te forta happy
 
Forumi » Argëtim & zbavitje » Barcoleta » Vajza e katundit / AMERIKANI DHE SHQIPETARI
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends

 
Statistics
Our poll
Rate my site
Total of answers: 68
Copyright MyCorp © 2022 | Hosted by uCoz