Tuesday, 28.November.2023, 22.35
Welcome Guest

Gjakova

Kurorëzim në krahët e avionit - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Argëtim & zbavitje » Kuriozitete » Kurorëzim në krahët e avionit
Kurorëzim në krahët e avionit
FooSeDate: Tuesday, 12.August.2008, 15.53 | Message # 1
WebMaster
Group: WebMaster
Messages: 94
Status: Jasht Linje
Një britanik me të dashurën e tij u kurorëzuan të lidhur në krahët e avionit. Në një avion tjetër, gjendej prifti, ndërsa e tërë ceremonia u zhvillua në hapësirën qiellore.

Disa çifte nuk njohin kufij në kreativitetin e shpikjes së martesës së tyre, kështu që britanikët Kejti dhe Daren para se të kurorëzohen, së pari u ngjitën në krahët e avionit. Të veshur me veshje tradicionale dasmore, zunë pozicionet e tyre secili në avionin e tij, si para altarit. Të njëjtën gjë duhej ta bënte edhe prifti që gjendej në krahun e avionit të tretë. Mysafirët e pranishëm mbetën të befasuar .

"Do të shkojnë deri në fund, kjo është tipike për Kejtin, me siguri do të shkojnë deri në fund", tha një mysafire.

Ashtu edhe ndodhi. Avionët fluturuan, ndërsa Kejti dhe Deren pas ceremonisë së mbajtur në hapësirën qiellore zbritën në tokë si çift bashkëshortot. Të dy janë adhurues të sporteve ekstreme kështu që një kurorëzim i zakontë nuk ka ardhur parasysh. Muajin e mjaltit, ata do ta kalojnë në vende të jo të zakonta, në safari dhe xhunglat e Keniasë. (alsat-m)

 
DaCi-bDate: Tuesday, 19.August.2008, 19.02 | Message # 2
A.i Rregullt
Group: Moderator
Messages: 43
Status: Jasht Linje
Qysh i ka ra ndemend mu kurorezu ne krahet e avijont

vellai im u kurorezu ne komune

Po jon kon te lidhur si xheki qeni neper filma

Une du mu kurorezu ne bicikell

 
Forumi » Argëtim & zbavitje » Kuriozitete » Kurorëzim në krahët e avionit
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends

 
Statistics
Our poll
Rate my site
Total of answers: 68
Copyright MyCorp © 2023 | Hosted by uCoz