Tuesday, 28.November.2023, 22.25
Welcome Guest

Gjakova

E kunderta.... - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Argëtim & zbavitje » Lojra zbavitëse » E kunderta....
E kunderta....
FooSeDate: Thursday, 14.August.2008, 12.50 | Message # 1
WebMaster
Group: WebMaster
Messages: 94
Status: Jasht Linje

Ketu cdo fjale qe do thuhet tjetri ka per detyre te thote te kunderten qofte kjo dhe fjali e zgjeruar me pak fjale...

Psh...

Dashuri
Tradheti

I vogel
I madh etj..

Filloj une:

Njeri...

 
DaCi-bDate: Tuesday, 19.August.2008, 18.56 | Message # 2
A.i Rregullt
Group: Moderator
Messages: 43
Status: Jasht Linje
Kafshe

Drite .....

 
TheEndDate: Wednesday, 27.August.2008, 17.32 | Message # 3
Admin
Group: Administrator
Messages: 21
Status: Jasht Linje
Natë

Telefon

 
DaCi-bDate: Friday, 29.August.2008, 06.13 | Message # 4
A.i Rregullt
Group: Moderator
Messages: 43
Status: Jasht Linje
Televizion

Automobil

 
genntDate: Sunday, 04.January.2009, 16.34 | Message # 5
i/e Regjistruar
Group: Antar
Messages: 8
Status: Jasht Linje
Kombi happy
Ne kembe
 
printermfuDate: Sunday, 31.May.2009, 03.04 | Message # 6
i/e Regjistruar
Group: Antar
Messages: 1
Status: Jasht Linje
Вот так тема smile
 
Forumi » Argëtim & zbavitje » Lojra zbavitëse » E kunderta....
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends

 
Statistics
Our poll
Rate my site
Total of answers: 68
Copyright MyCorp © 2023 | Hosted by uCoz