Wednesday, 25.May.2022, 10.39
Welcome Guest

Gjakova

Mbiemer--Gjeni emrin - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Argëtim & zbavitje » Lojra zbavitëse » Mbiemer--Gjeni emrin
Mbiemer--Gjeni emrin
FooSeDate: Thursday, 14.August.2008, 12.52 | Message # 1
WebMaster
Group: WebMaster
Messages: 94
Status: Jasht Linje

Kjo loje funksionon ne këtë menyre:
Njeri thote një mbiemer dhe tjetri gjen emrin,dhe nqs e gjen sakte ai propozon një mbiemer te ri dhe keshtu me rradhe.
Po filloj une:

---->Majko

 
DaCi-bDate: Tuesday, 19.August.2008, 18.54 | Message # 2
A.i Rregullt
Group: Moderator
Messages: 43
Status: Jasht Linje
Pandeli Majko

_ _ _ _ Berisha

 
TheEndDate: Thursday, 21.August.2008, 23.41 | Message # 3
Admin
Group: Administrator
Messages: 21
Status: Jasht Linje
Sali Berisha

_ _ _ Rama

 
DaCi-bDate: Saturday, 23.August.2008, 02.14 | Message # 4
A.i Rregullt
Group: Moderator
Messages: 43
Status: Jasht Linje
Edi Rama

_ _ _ _ _ _ _ _ Jetishi

 
TheEndDate: Wednesday, 27.August.2008, 17.31 | Message # 5
Admin
Group: Administrator
Messages: 21
Status: Jasht Linje
Shkelzen Jetishi

_ _ _ _ _ Jetishi

 
DaCi-bDate: Friday, 29.August.2008, 06.12 | Message # 6
A.i Rregullt
Group: Moderator
Messages: 43
Status: Jasht Linje
Korab Jetishi

_ _ _ _ _ Kasapi

 
FooSeDate: Monday, 01.September.2008, 00.42 | Message # 7
WebMaster
Group: WebMaster
Messages: 94
Status: Jasht Linje
Shpat Kasapi

_ _ _ _ _ Fejzullahu

 
DaCi-bDate: Saturday, 06.September.2008, 18.48 | Message # 8
A.i Rregullt
Group: Moderator
Messages: 43
Status: Jasht Linje
Ermal Fejzullahu

_ _ _ _ _ _ Berisha

 
genntDate: Saturday, 24.January.2009, 19.58 | Message # 9
i/e Regjistruar
Group: Antar
Messages: 8
Status: Jasht Linje
sali berisha
Perfundohett Loja
 
gelezocompaDate: Sunday, 31.May.2009, 03.04 | Message # 10
i/e Regjistruar
Group: Antar
Messages: 1
Status: Jasht Linje
Не ожидал чесно. Не мог додуматься до такого варианта sad
 
Forumi » Argëtim & zbavitje » Lojra zbavitëse » Mbiemer--Gjeni emrin
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends

 
Statistics
Our poll
Rate my site
Total of answers: 68
Copyright MyCorp © 2022 | Hosted by uCoz