Tuesday, 28.November.2023, 22.01
Welcome Guest

Gjakova

Bëhuni Pjesë e Stafit! - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Stafi Gjakova » Bëhuni Pjesë e Stafit! » Bëhuni Pjesë e Stafit!
Bëhuni Pjesë e Stafit!
FooSeDate: Tuesday, 19.August.2008, 15.52 | Message # 1
WebMaster
Group: WebMaster
Messages: 94
Status: Jasht Linje
Ju ftojme te merrni pjese ne temat e Forumit Gjakova
http://www.gjakova.do.am
Gjithashtu mund te jepni mendimet tuaja per te permisuar faqen Web Gjakova

Kjo temë është për antarët. Cfarë ju pëlqen dhe cfarë jo në Gjakova
Ju lutem shkruani kërkesat dhe sugjerimet tuaja.

Faleminderit
Stafi

 
RefreshiDate: Thursday, 21.August.2008, 20.40 | Message # 2
Antarë
Group: Moderator
Messages: 34
Status: Jasht Linje
shum e mir forumi veq mundesh me i bo do tema per muazika vidoa muzika te huaj fila bised e lir se po kam deshir me qen pjes e ketij stafi te pershendes klm qaste te bukura
 
TheEndDate: Thursday, 21.August.2008, 20.51 | Message # 3
Admin
Group: Administrator
Messages: 21
Status: Jasht Linje
Nese tregohesh aktiv te premtoj qe do te jesh pjes e stafit . Sepse ne kemi nevoj per me shum StaFF
 
Forumi » Stafi Gjakova » Bëhuni Pjesë e Stafit! » Bëhuni Pjesë e Stafit!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends

 
Statistics
Our poll
Rate my site
Total of answers: 68
Copyright MyCorp © 2023 | Hosted by uCoz