Sunday, 25.February.2024, 19.08
Welcome Guest

Gjakova

tungjatjeta - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Më Pranë Njëri-Tjetrit » Prezantoni veten në forum » tungjatjeta
tungjatjeta
NikiDate: Friday, 29.August.2008, 00.40 | Message # 1
Antarë
Group: Antar
Messages: 2
Status: Jasht Linje
Tung une jam niki shpresoj qe te kalojme mir
 
DaCi-bDate: Friday, 29.August.2008, 13.36 | Message # 2
A.i Rregullt
Group: Moderator
Messages: 43
Status: Jasht Linje
Mire se erdhe ne forum niki jeni te mirese ardhur ne kete forum te mrekullueshem dhe do t'ia kalojm shum mir bashk
 
FooSeDate: Friday, 29.August.2008, 16.10 | Message # 3
WebMaster
Group: WebMaster
Messages: 94
Status: Jasht Linje
Mire se erdhe Niki do ja kalojm mir se bashku gjithsesi
 
TheEndDate: Wednesday, 22.October.2008, 01.02 | Message # 4
Admin
Group: Administrator
Messages: 21
Status: Jasht Linje
Mir se ki ardh niki ne forum
 
Forumi » Më Pranë Njëri-Tjetrit » Prezantoni veten në forum » tungjatjeta
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends

 
Statistics
Our poll
Rate my site
Total of answers: 68
Copyright MyCorp © 2024 | Hosted by uCoz