Tuesday, 28.November.2023, 23.22
Welcome Guest

Gjakova

Më Pranë Njëri-Tjetrit - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forumi » Më Pranë Njëri-Tjetrit
Më Pranë Njëri-Tjetrit
 ForumThreadsRepliesUpdates
Prezantoni veten në forum
Pasi të regjistroheni, mund të postoni diçka rreth vetes tuaj në forum.
9 25 Sunday, 22.May.2022, 15.43
Thread: tunG aLL :D
Posted by: ericazhoss
Ndihmoni njëri-tjetrin
Keni një pyetje apo problem, këtu do të merrni një përgjigje ose zgjidhje. Mos nguroni të pyesni e kërkoni ndihmë. Një për të gjithë e të gjithë për një.
0 0 No posts
Albumi fotografik
Në këtë forum mund të sillni foto nga natyra dhe bota shqiptare: artistësh, shkrimtarësh, pika turistike, apo foto nga jeta juaj personale.
1 0 Thursday, 21.August.2008, 20.37
Thread: Fotot E Antarve Ketu
Posted by: Refreshi
Përshëndetje dhe urime
Këtu mund të përshëndesni dhe uroni njëri-tjetrin, miq, të afërm, me raste festash apo gëzimesh.
5 4 Sunday, 31.May.2009, 03.04
Thread: Pershndetje per TheEnd ketu
Posted by: hddiski

Login form
Site friends

 
Statistics
Our poll
Rate my site
Total of answers: 68
Copyright MyCorp © 2023 | Hosted by uCoz