Sunday, 25.February.2024, 19.13
Welcome Guest

Gjakova

Pak me vones por ja !! - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Më Pranë Njëri-Tjetrit » Prezantoni veten në forum » Pak me vones por ja !!
Pak me vones por ja !!
DaCi-bDate: Thursday, 14.August.2008, 00.37 | Message # 1
A.i Rregullt
Group: Moderator
Messages: 43
Status: Jasht Linje
Edhe pse me pak vonese, por ja i erdhi rradha edhe une te prezantohen, ketu ne forum,por me njohin vetem si Daci, por ate prej te verteti ende jo.

Po ia filloj nga e para.

Vendlindja

Une jam mahmut Berisha , I lindur ne Gjakovë , me 26 mars 1994.Shkollen fillore e kam te kryer ne vendlindje, pra ne Gjakovë,

Arsimi

Shkolla ka qene dhe do mbetet pasioni im eshte nje gje me te vertete interesnte ku happen dyret e para te diturise,pra e ceka edhe me larte qe shkollen fillore e kam te kryer ne vendlindje, perkatesisht ne Gjakovë.

Interesat dhe hobet e mia

Jane te shumta, por do te permend vetem disa nga ato:

Ne rradhe te pare me pelqen sporti ne pergjithsi, por nga sportet me I vecanti dhe ai qe me terheq me shume eshte futbolli, ku ndej nje kenaqesi te madhe kur luaj dhe shikoj futboll,skuadra qe me pelqen me se shumti, eshte Ac Milan ,ndersa per kombetaret pelqej tej mase, Kombetarja Braziliane qe ndjej nje kenaqesi te madhe kur I shikoj duke luajtur idhujt braziljan,
Tjeter, muzika, eshte nje qetesim I shpirtit dhe me me pelqen te degjoj muzike shqiptare, noti nje tjeter sport qe e adhuroj tej mase, sepse me ben nje relaksim shpirteror ker bej not.

Karakteristikat fizike

I gjate: 174 cm
Pesha: 58 kg
Floket: Te bardha ne te kafta
Syte: ngjyre Kaltert
Karaketeristikat: Behem nervoz ne cast per raste te pahijshme, flej tej mase kur kam kohe, kam sens per humor, ashtu me kane thene etj…

 
TheEndDate: Thursday, 14.August.2008, 00.40 | Message # 2
Admin
Group: Administrator
Messages: 21
Status: Jasht Linje
Miserdhe ne forum

shum i bukur si prezanrim

 
FooSeDate: Sunday, 17.August.2008, 18.16 | Message # 3
WebMaster
Group: WebMaster
Messages: 94
Status: Jasht Linje
Mire se erdhe ne forum, me vjen mir qe kemi nje humorist ne forum happy
 
Forumi » Më Pranë Njëri-Tjetrit » Prezantoni veten në forum » Pak me vones por ja !!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends

 
Statistics
Our poll
Rate my site
Total of answers: 68
Copyright MyCorp © 2024 | Hosted by uCoz