Sunday, 25.February.2024, 17.27
Welcome Guest

Gjakova

Une jam ? - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Më Pranë Njëri-Tjetrit » Prezantoni veten në forum » Une jam ?
Une jam ?
RayManDate: Tuesday, 19.August.2008, 17.51 | Message # 1
Antarë
Group: Antar
Messages: 5
Status: Jasht Linje
Tung une jam Adhurim Rexha.Me pelqen futbolli, me pelqen te bej Wallpaper dhe logos
Shpresoj qe te kalojm sa me mir bash
 
FooSeDate: Tuesday, 19.August.2008, 18.12 | Message # 2
WebMaster
Group: WebMaster
Messages: 94
Status: Jasht Linje
Mire se erdhe ne forum DeeP sigurisht qe do te kalojm shum mir.
 
DaCi-bDate: Friday, 29.August.2008, 13.27 | Message # 3
A.i Rregullt
Group: Moderator
Messages: 43
Status: Jasht Linje
Mire se erdhe ne forum jeni te mirese ardhur ne kete forum te mrekullueshem dhe do t'ia kalojm shum mir bashk
 
Forumi » Më Pranë Njëri-Tjetrit » Prezantoni veten në forum » Une jam ?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends

 
Statistics
Our poll
Rate my site
Total of answers: 68
Copyright MyCorp © 2024 | Hosted by uCoz