Sunday, 25.February.2024, 17.29
Welcome Guest

Gjakova

Pershendetje nga Refreshi Nga Deqani - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Më Pranë Njëri-Tjetrit » Prezantoni veten në forum » Pershendetje nga Refreshi Nga Deqani (Pershendetje nga Refreshi Nga Deqani)
Pershendetje nga Refreshi Nga Deqani
RefreshiDate: Thursday, 21.August.2008, 20.30 | Message # 1
Antarë
Group: Moderator
Messages: 34
Status: Jasht Linje
Pershendetje une jam Refreshi nga deqani shpresoj qe do te kaloj mir ketu interesat e mia jon qe me e bo forumin ma te mirin ne ks ju pershendes klm xix
 
FooSeDate: Thursday, 21.August.2008, 20.47 | Message # 2
WebMaster
Group: WebMaster
Messages: 94
Status: Jasht Linje
je i mirseardhur ne forum refresh shpresojme qe te kalojme mir ne ketu antaret e forumit dhe ishalla perparojme si forum dhe bejme emer
 
RefreshiDate: Thursday, 21.August.2008, 20.49 | Message # 3
Antarë
Group: Moderator
Messages: 34
Status: Jasht Linje
mir se te gjeta
 
TheEndDate: Thursday, 21.August.2008, 20.54 | Message # 4
Admin
Group: Administrator
Messages: 21
Status: Jasht Linje
Mirserdhe ne forum

Refresh a mund ta marresh adresen time e folim ne msn

resuli_culi@hotmail.com

 
RefreshiDate: Thursday, 21.August.2008, 20.59 | Message # 5
Antarë
Group: Moderator
Messages: 34
Status: Jasht Linje
mir se te gjeta
 
DaCi-bDate: Friday, 29.August.2008, 13.29 | Message # 6
A.i Rregullt
Group: Moderator
Messages: 43
Status: Jasht Linje
Mire se erdhe ne forum refresh jeni te mirese ardhur ne kete forum te mrekullueshem dhe do t'ia kalojm shum mir bashk
 
Forumi » Më Pranë Njëri-Tjetrit » Prezantoni veten në forum » Pershendetje nga Refreshi Nga Deqani (Pershendetje nga Refreshi Nga Deqani)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends

 
Statistics
Our poll
Rate my site
Total of answers: 68
Copyright MyCorp © 2024 | Hosted by uCoz