Tuesday, 28.November.2023, 23.38
Welcome Guest

Gjakova

Shkenca - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forumi » Shkenca
Shkenca
 ForumThreadsRepliesUpdates
Shkenca dhe jeta
Studime shkencore dhe të rejat më të fundit të shkencës.
1 0 Thursday, 14.August.2008, 13.42
Thread: Studimi: Truri i femrave, i ...
Posted by: gjakova
Ekonomi & biznes
Në këtë forum do të gjeni informacione me karakter ekonomik nga ekonomia shqiptare dhe ajo botërore. Studime, statistika dhe informacion të bollshëm nga bursat dhe tregjet valutore.
16 1 Wednesday, 29.December.2021, 15.47
Thread: Kredite, rreziku qe kanos ba...
Posted by: free_btc
Shkarko Programe
Ketu mund te shkarkoni cdo gje qe ju nevojitet dhe pse jo edhe të mos bëni ndonjë kërkes
6 1 Saturday, 23.August.2008, 01.50
Thread: Ultra DVD Creator v2.5.0814
Posted by: Refreshi
Informatikë dhe Internet
Gjithcka mbi informatikën dhe internetin. Ekspertët janë të ftuar të ndajnë dijen e tyre me ata që kanë dëshirë të mësojnë sa me shumë nga bota e pafund e informatikës.
10 0 Thursday, 14.August.2008, 13.39
Thread: Microsoft-i ul çmimet e Xbox...
Posted by: gjakova

Login form
Site friends

 
Statistics
Our poll
Rate my site
Total of answers: 68
Copyright MyCorp © 2023 | Hosted by uCoz