Tuesday, 21.May.2019, 04.37
Welcome Guest

Gjakova

tunG aLL :D - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Më Pranë Njëri-Tjetrit » Prezantoni veten në forum » tunG aLL :D
tunG aLL :D
Kastr0Date: Tuesday, 02.September.2008, 13.02 | Message # 1
Antarë
Group: Antar
Messages: 2
Status: Jasht Linje
emri : Kastriott

vendi : Gjak0vë

mosha : 16 vjet

hobi : Hendbolli

email : jupa_k15@hotmail.com

smile

Postimi eshte Edituar nga TheEnd - Tuesday, 02.September.2008, 13.04
 
TheEndDate: Tuesday, 02.September.2008, 13.04 | Message # 2
Admin
Group: Administrator
Messages: 21
Status: Jasht Linje
Mire se erdhe ne forum
 
DaCi-bDate: Saturday, 06.September.2008, 18.55 | Message # 3
A.i Rregullt
Group: Moderator
Messages: 43
Status: Jasht Linje
Mire se erdhe ne forum niki jeni te mirese ardhur ne kete forum te mrekullueshem dhe do t'ia kalojm shum mir bashk
 
Forumi » Më Pranë Njëri-Tjetrit » Prezantoni veten në forum » tunG aLL :D
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends

 
Statistics
Our poll
Rate my site
Total of answers: 68
Copyright MyCorp © 2019 | Hosted by uCoz