Sunday, 26.June.2022, 05.56
Welcome Guest

Gjakova

Paraqitet Microsoft Office 2008 për Mac - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Shkenca » Shkarko Programe » Paraqitet Microsoft Office 2008 për Mac
Paraqitet Microsoft Office 2008 për Mac
FooSeDate: Thursday, 14.August.2008, 13.51 | Message # 1
WebMaster
Group: WebMaster
Messages: 94
Status: Jasht Linje
Panairi i sivjetmë Macworld, i cili po mbahet prej 15 deri më 18 janar në San Francisco, ka shfrytëzuar edhe Microsoftin i cili adhuruesve të këtyre kompjuterëve iu ka paraqitur versione të veçanta të aplikacioneve të paketës për zyre.
Siç ka deklaruar Han Yi-Shaw, programues kryesor në njësinë e Microsoftit për zhvillimin e këtyre versioneve, ata kanë pasur katër qëllime – thjeshtësinë, operabilitet, përshtatje për qëllime profesionale dhe kompatibilitet. Po ashtu, në Microsoft kanë dëshiruar që sa më mirë të përshtatin edhe pamjen e aplikacionit për mjedisin e punës në kompjuterët Mac.

Për pronarët e Mac në dispozicion janë tri variante të paketës për zyrë të Microsoft Office 2008 - Microsoft Office 2008 për Mac me çmim prej 539.95 dollarësh, versioni Microsoft Office 2008 për MacHome dhe Student me çmim prej 199.95 dollarësh si dhe versioni Microsoft Office 2008 për Mac Special Media me çmim prej 629.95 dollarësh

 
Forumi » Shkenca » Shkarko Programe » Paraqitet Microsoft Office 2008 për Mac
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends

 
Statistics
Our poll
Rate my site
Total of answers: 68
Copyright MyCorp © 2022 | Hosted by uCoz