Sunday, 26.June.2022, 04.45
Welcome Guest

Gjakova

Windows Vista në Shqip - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Shkenca » Informatikë dhe Internet » Windows Vista në Shqip
Windows Vista në Shqip
FooSeDate: Thursday, 14.August.2008, 13.26 | Message # 1
WebMaster
Group: WebMaster
Messages: 94
Status: Jasht Linje
Sot Microsoft-i bëri publikimin e paketit të ndërfaqes së Windows Vista-s në gjuhën shqipe.

Ky paket kthen Windows Vistën në shqip.

Të interesuarit mund ta marrin pakon nga: http://www.microsoft.com/downloads/d...displaylang=sq

Ky paket është për verzionin e 32-bit të Vistës dhe nuk do të punojë në verzionet 64-bitëshe të sistemit operativ.

 
Forumi » Shkenca » Informatikë dhe Internet » Windows Vista në Shqip
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends

 
Statistics
Our poll
Rate my site
Total of answers: 68
Copyright MyCorp © 2022 | Hosted by uCoz