Wednesday, 25.May.2022, 09.36
Welcome Guest

Gjakova

Zyrtare: Menez lojtar i Romës - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Të ndryshme » Futbolli » Zyrtare: Menez lojtar i Romës
Zyrtare: Menez lojtar i Romës
DaCi-bDate: Friday, 29.August.2008, 06.21 | Message # 1
A.i Rregullt
Group: Moderator
Messages: 43
Status: Jasht Linje
Skuadra e Monacos ka konfirmuar se Jeremy Menez i është bashkëngjitur skuadrës italiane Roma, pasi që sonte dy skuadrat kanë arritur marrëveshje.
Edhe pse detajet e marrëveshjes nuk janë bërë publike besohet se skuadra e Spallettit ka paguar 14 milionë euro për shërbimet e sulmuesit 21-vjeçar.

"AS Monaco FC dhe AS Roma kanë arritur një marrëveshje për transferimin e Jeremy Menez. Sulmuesi francez tani do të luajë në Serie A. Menez ka arritur në Monaco në vitin 2006, ka luajtur 64 ndeshje dhe ka shënuar 14 gola në të gjitha garat me fanellën e kuqe dhe të bardhë”, shkruan në deklaratën zyrtare të klubit të Monacos.

 
Forumi » Të ndryshme » Futbolli » Zyrtare: Menez lojtar i Romës
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends

 
Statistics
Our poll
Rate my site
Total of answers: 68
Copyright MyCorp © 2022 | Hosted by uCoz