Sunday, 26.June.2022, 05.06
Welcome Guest

Gjakova

Tifozët e Manchester United - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Të ndryshme » Futbolli » Tifozët e Manchester United
Tifozët e Manchester United
FooSeDate: Monday, 11.August.2008, 15.24 | Message # 1
WebMaster
Group: WebMaster
Messages: 94
Status: Jasht Linje
Liperpool vs Man U 0-1 92' O'shea

Man U sot kishe shkuar vetem per te nxjerr nje barazim,Liverpooli dominoi por Man U i duhet pak apo nje ose 2 shanse per te shenuar gol..

Eshte e vertete qe sot ishim me fat,por nuk eshte ashtu sic thote Murinjo se gjith kampionati ka qene me fat per Man U.

Man U ka shenuar 66 me teper se cdo ekip ne premier lige prandaj kesaj si thuhet fat.Po kemi pasur fat me lojtare qe sjane lenduar sshume dhe skane qendruar mbi 2 jave jashte fushes kesaj i thuhet fat.

Ne 2 vitet e kaluara UTD nuk kishte pas fat sepse e fillonte kampionatin me 3 apo 4 titullar te lenduar,edhe sivejt Utd e filloi kampionatin me 2 lotar te skualifikuar me nga 3 ndeshje Rooney dhe Scholes,per asryse kane marre te kuqe ne nje turne ne Amsterdam kjo ka qene turpi me i madh i federates Angleze,pastaj Rooney nuk shenopi plot 10 jave gola.

Utd e meriton 10000% titullin dhe e ka ne dore,ndersa lojtaret e Liverit sot nuk paten fat por edhe harruan qe ndeshja eshte 94 min prandaj e hengren.

Forza UTD

Uroj nje fitore te thelle te merkuren kunder Lilles per t'iu treguar atyre qe sjemi me fat por e mertojme

 
Forumi » Të ndryshme » Futbolli » Tifozët e Manchester United
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends

 
Statistics
Our poll
Rate my site
Total of answers: 68
Copyright MyCorp © 2022 | Hosted by uCoz