Sunday, 26.June.2022, 05.30
Welcome Guest

Gjakova

INTER - ADRIANO - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Të ndryshme » Futbolli » INTER - ADRIANO
INTER - ADRIANO
TrimyDate: Monday, 11.August.2008, 20.21 | Message # 1
Antarë
Group: Antar
Messages: 5
Status: Jasht Linje
Adrianos i pëlqen partneriteti me Ibrahimovicin.

Adriano është në formë të shkëlqyer dhe po e tregon vetën në këto ndeshje parasenzonale te INTER. Adriano është shum i bindur se me Ibrahimovicin partneritet në sulm do të ketë sukses në sezonin 2008-2009.

 
Forumi » Të ndryshme » Futbolli » INTER - ADRIANO
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends

 
Statistics
Our poll
Rate my site
Total of answers: 68
Copyright MyCorp © 2022 | Hosted by uCoz