Thursday, 01.June.2023, 19.47
Welcome Guest

Gjakova

Vetullat::Si duhet bërë zbukurimi i tyre? - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Të ndryshme » Moda & estetika » Vetullat::Si duhet bërë zbukurimi i tyre?
Vetullat::Si duhet bërë zbukurimi i tyre?
FooSeDate: Thursday, 14.August.2008, 13.15 | Message # 1
WebMaster
Group: WebMaster
Messages: 94
Status: Jasht Linje

Shumë femra nuk u kushtojnë vëmendje vetullave të tyre ose me keq akoma i rrjepin ato. Kur bëhet zbukurimi i syrit, vetullat i japin atij një pamje më shprehëse.

Ato i japin një dukje të balancuar fytyrës tuaj. Kështu që, është tepër e rëndësishme përpjekja për t’i bërë ato të duken mirë.

Vetullat natyrale

Për një kujdes perfekt dhe të shpejtë duhet te krehim me krehrin e posaçëm në mënyrë që të largojmë pudrën ose kremin e pudrës. Krehja bëhet me drejtim nga ana e jashtme lart. Kjo ndihmon gjithashtu që syri të duket më i madh. Një lyerje e shpejtë me xhel pa ngjyrë do t’u sigurojë atyre një formë të qëndrueshme.

 
Forumi » Të ndryshme » Moda & estetika » Vetullat::Si duhet bërë zbukurimi i tyre?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends

 
Statistics
Our poll
Rate my site
Total of answers: 68
Copyright MyCorp © 2023 | Hosted by uCoz