Sunday, 26.June.2022, 07.14
Welcome Guest

Gjakova

Pershendetje Per Antaret KEtu - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Më Pranë Njëri-Tjetrit » Përshëndetje dhe urime » Pershendetje Per Antaret KEtu (Refreshi)
Pershendetje Per Antaret KEtu
RefreshiDate: Thursday, 21.August.2008, 20.32 | Message # 1
Antarë
Group: Moderator
Messages: 34
Status: Jasht Linje
ketu mund ti pershendetni te gjith antaret
ju pershendes antar te nederuar dhe ju uroj qate te bukura ne forumin e gjakoves
 
FooSeDate: Thursday, 21.August.2008, 20.42 | Message # 2
WebMaster
Group: WebMaster
Messages: 94
Status: Jasht Linje
edhe une bashkangjitna ne ket forum dhe ju uroj dit te bukur te gjith antarve me ne
 
Forumi » Më Pranë Njëri-Tjetrit » Përshëndetje dhe urime » Pershendetje Per Antaret KEtu (Refreshi)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends

 
Statistics
Our poll
Rate my site
Total of answers: 68
Copyright MyCorp © 2022 | Hosted by uCoz