Sunday, 26.June.2022, 08.15
Welcome Guest

Gjakova

Pershendetje per antarin me nje keng - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Më Pranë Njëri-Tjetrit » Përshëndetje dhe urime » Pershendetje per antarin me nje keng (Refreshi)
Pershendetje per antarin me nje keng
RefreshiDate: Thursday, 21.August.2008, 20.34 | Message # 1
Antarë
Group: Moderator
Messages: 34
Status: Jasht Linje
e Pershendes administratorim ne kengen Tingullit 3-nt kalle
 
FooSeDate: Thursday, 21.August.2008, 20.43 | Message # 2
WebMaster
Group: WebMaster
Messages: 94
Status: Jasht Linje
une pershendes antarin me te ri ketu ne foum Refresh me nje keng Xeni-Raki e shok
 
RefreshiDate: Thursday, 21.August.2008, 21.01 | Message # 3
Antarë
Group: Moderator
Messages: 34
Status: Jasht Linje
flm uen te pershendes BlackTooth me kengen e medes kafe llafe
 
Forumi » Më Pranë Njëri-Tjetrit » Përshëndetje dhe urime » Pershendetje per antarin me nje keng (Refreshi)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends

 
Statistics
Our poll
Rate my site
Total of answers: 68
Copyright MyCorp © 2022 | Hosted by uCoz