Sunday, 25.February.2024, 18.52
Welcome Guest

Gjakova

Tung - Forumi

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi » Më Pranë Njëri-Tjetrit » Prezantoni veten në forum » Tung
Tung
FooSeDate: Sunday, 10.August.2008, 20.56 | Message # 1
WebMaster
Group: WebMaster
Messages: 94
Status: Jasht Linje
Shkelqim ReXHa i lindur më 12-05-1993 në GjaKoVë (KoSoV)
Aty kam kryer shkollën fillore në vendlindje .Jam ne klasen e 10-nt në shkollen "Gjon Nikoll Kazazi" në Gjakovë .

Interesat

Më shum më intereson bota e sportit Sporti
Prej sporteve më shum e preferoj Futbollin dhe
Ekipi im i preferuar është Real Madrid
lojtari im i preferuar është Robinho
kurrse prej sporteve e urrej tenis-in dhe basketbollin

Dëshirrat

Së pari dëshiroj të jem mir me shëndet mos të kem probleme
konfiklte me njerëz ......

 
TrimyDate: Monday, 11.August.2008, 19.43 | Message # 2
Antarë
Group: Antar
Messages: 5
Status: Jasht Linje
mir se na rdhe shkelqo ja kalofsh qysh ki qejf
 
TheEndDate: Thursday, 14.August.2008, 00.53 | Message # 3
Admin
Group: Administrator
Messages: 21
Status: Jasht Linje
Mirseerdhe ne forum Gjakova
 
DaCi-bDate: Tuesday, 19.August.2008, 17.27 | Message # 4
A.i Rregullt
Group: Moderator
Messages: 43
Status: Jasht Linje
Mire se erdhe ne forum shkelqo ia kalofsh buker
 
Forumi » Më Pranë Njëri-Tjetrit » Prezantoni veten në forum » Tung
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Login form
Site friends

 
Statistics
Our poll
Rate my site
Total of answers: 68
Copyright MyCorp © 2024 | Hosted by uCoz